Reģistrētiem lietotājiem Reģistrētiem lietotājiem
Priecīgus Svētkus! 28.12.2021

 

 

LFA sadarbībā ar kompāniju Orkla arī šogad, akcijas ietvaros "Priekam būt!", iepriecināja LFA biedru bērnu sirsniņas, dāvinot paciņu prieka no LFA un vitamīnu devu no Moller's. Šogad atbalstītāju pulkam pievienojās arī ražotājs Pierre Fabre ar dermokosmētikas zīmoliem AVENE un Ducray. 

Vēlamies pateikt paldies Farmācijas arodbiedrības valdes un mūsu biedru vārdā par sarūpētajām dāvaniņām mūsu atbalstītājiem Moller's un Pierre Fabre! 

mollers logo.png


Latvijas Farmācijas arodbiedrība sveic svētkos ikvienu kolēģi un novēl sirdssiltus Ziemassvētkus, un izturības, stipras veselības un mīlestības piepildītu Jauno, 2022. gadu!


Latvijas Farmācijas arodbiedrības priekšsēdētāja
Jana NamnieceLFA aicina uz diskusiju par jautājumiem saistībā ar obligāto vakcināciju farmācijas jomas speciālistiem
13.10.2021

š.g. 14.oktobrī, plkst. 10:00, tiešsaistē, Zoom platformā

Lasīt vairāk ...


Intervija ar arodbiedrības priekšsēdētāju Janu Namnieci
16.03.2021

Jaunākajā marta mēneša Materia Medica izdevumā ir lasāma intervija ar arodbiedrības priekšsēdētāju Janu Namnieci un atradīsiet arī rakstu par arodbiedrības darba nozīmību mūsdienu farmaceita ikdienā.

Lasīt vairāk ...


Sadarbības partneru piedāvājums LFA biedriem 21.01.2021

No 2020.gada decembra esam uzsākuši sadarbību ar  degvielas uzpildes stacijām Virši-A un, pateicoties tam, piedāvājam LFA biedriem izmantot šīs kompānijas piedāvātos bonusus.  
Ar piešķirto bonusu karti varēsiet izdevīgāk doties uz darbu un atpūtā, kā arī izmantot atlaides un īpašos piedāvājumus.

Ja esat LFA biedrs, par karšu saņemšanu jautājiet mums, e-pastā: farmacijasarodbiedriba@gmail.com

Priecīgus svētkus!
30.12.2020

Mēs, Latvijas Farmācijas arodbiedrība, līdz ar pagājušā gada Ziemassvētkiem esam noslēguši ikgadējo Ziemassvētku labdarības akciju "Atcerēsimies savus pasniedzējus", kurā sveicām pensionētos pasniedzējus.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2021 (4)   
2020 (4)   
2019 (1)   
2018 (2)   
2015 (1)