"Galma aptieka" Apotheka aicina darbā Farmaceitu vai Farmaceita asistentu.
07.05.2024

Darbs atbilstoši elastīgam, saskaņotam darba grafikam, Tev būs iespēja strādāt radošā un atraktīvā kolektīvā, tikko labiekārtotās telpās. Tev tiks piešķirtas sociālās garantijas, kā arī veselības apdrošināšanas polise un piemaksa par sasniegtajiem rezultātiem.

Lasīt vairāk ...


Uzņēmums SIA “Jelgavas Pils aptieka”, kam raksturīgi augsti un profesionāli darbības standarti un sociālā atbildība, aicina savā komandā SERTIFICĒTU FARMACEITU APTIEKAS VADĪTĀJU.
15.02.2024

Ja Jūs piesaista aptiekas darbs, draudzīgs kolektīvs, palīdzība klientiem un esat īsts nozares profesionālis, kuru raksturo atbildības sajūta, precizitāte, teicamas saskarsmes spējas un velme pilnveidoties, tad vēlamies Jums piedāvāt darbu PILS Oranžā aptiekā (Apotheka franšīze) veicot aptiekas vadīšanu, ikdienas preču sortimenta kontroli un pasūtīšanu, darbu ar receptēm un klientu apkalpošanu.

Lasīt vairāk ...


Uzņēmums Jelgavas Pils aptieka SIA, kam raksturīgi augsti un profesionāli darbības standarti un sociālā atbildība aicina savā komandā FARMACEITU vai FARMACEITA ASISTENTU.
19.10.2023

Lasīt vairāk ...


SIA JELGAVAS LIELĀ APTIEKA
22.04.2022

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2024 (2)   
2023 (1)   
2022 (1)